Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55406
Title: Розробка журналу про український кінематограф «Сеанс»
Authors: Ткаченко, Владислава Володимирівна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
періодичні видання
журнал
кінематограф
культура
Issue Date: Jun-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Ткаченко В. В. Розробка журналу про український кінематограф «Сеанс». - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2022. - 48с.
Abstract: Поява та розвиток кінематографу вплинув і на появу нового напрямку мистецької періодики – кінопреси. Українські кіножурналі висвітлюють переважно тексти у форматі звітів, репортажів, нарисів, мова вітчизняних видань більш стримана та прагматична, серед ілюстрацій переважають фотографії, картинки. Журнал про український кінематограф «Сеанс» розповідає про найкращі фільми, рецензії та відгуки про них. Читачі, які прагнуть бути знати усе про останні події зі світу українського кіно знайдуть на сторінках «Сеансу» багато корисної та цікавої інформації.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. пед. наук, доцент кафедри журналістики Остапчук Світлана Сергіївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55406
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом Ткаченко.pdf1.68 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.