Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55449
Title: Створення серії телевізійних сюжетів для випуску Новин на UA: Перший
Authors: Шевчук, Аліна Олександрівна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
жанри журналістики
телебачення
відеосюжет
новини
Issue Date: Jun-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Шевчук А.О. Створення серії телевізійних сюжетів для випуску Новин на UA: Перший. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2022. - 70с.
Abstract: Українське телебачення гідно відповіло на професійний виклик сучасності створивши і реалізувавши загальнонаціональний телемарафон «Єдині новини», що об’єднав в собі роботу провідних українських телеканалів з метою оперативного, правдивого інформування громадян в умовах російської агресії в нашій державі. У роботі розписано поетапну інструкцію для створення якісного телепродукту для українського телебачення. Схарактеризувано основні правила створення контенту, за допомогою яких можна підготувати якісний телевізійний інформаційний відеосюжет.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. наук із соц. ком., доцент кафедри журналістики Кошак Олександр Михайлович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55449
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом Шевчук.pdf523.76 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.