Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55457
Title: Макет книжкового науково-популярного видання Космічні тіла: Сонячна система
Authors: Лебедєв, Вадим Сергійович
Keywords: кваліфікаційна робота
видання
верстка
дипломна робота
бакалавр
макет
Issue Date: Jun-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Лебедєв В.С. Макет книжкового науково-популярного видання «Космічні тіла: Сонячна система» - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності 186 "Видавництво та поліграфія". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2022. – 65 с.
Abstract: Популяризація важлива не тільки для розвитку ринку науково-популярних видань, а й для самої науки в цілому, без розвитку якої, сенс створення таких видань — малий. Постає питання: «Якщо видань такої тематики багато, існує вагомий попит, ринок розвивається та насичується такими виданнями, що саме робить ці видання індивідуальними незважаючи на тему, адже видань стає все більше?». Головною задачею, що вирішить це питання при створенні науково-популярного видання на разі є не тільки створення самого видання, а й також посилення значимості такому фактору, як естетична привабливість та індивідуальний характер, що безпосередньо може допомогти поставити таке видання не просто поряд з аналогами, але й зробити його особливим, підвищуючи вагомість тематики та ставлячи акцент на те, що усі задіяні елементи видання гармонійно існують разом, тим самим створюючи певну систему, яка створює індивідуальність та важливість. Таким чином, актуальність дипломного проекту пов’язана з необхідністю суспільства в науковій галузі.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи: к.тех.н., доцент кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Бобарчук Олександр Антонович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55457
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних мультимедійних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2022_186_ЛебедєвВ.С.pdfКваліфікаційна робота ОС Бакалавр2.36 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.