Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55458
Title: Каталог ілюстрацій Видавничо-поліграфічна справа та мультимедіа
Authors: Конишев, Андрій В’ячеславович
Keywords: кваліфікаційна робота
каталог
ілюстрація
мультимедиа
макет
бакалавр
графічний редактор
друк
дипломна робота
Issue Date: Jun-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Конишев А.В. Каталог ілюстрацій «Видавничо-поліграфічна справа та мультимедіа» - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності 186 "Видавництво та поліграфія". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2022. – 44 с.
Abstract: Каталог ілюстрацій призначений для швидкого подання інформацій за допомогою ілюстрацій , ілюстрації в каталозі розміщують таким чином щоб читач переглядаючи каталог одразу звертав на них увагу, для цього не завжди потрібно обирати яскраві ілюстрації з великою кількістю кольорів та їх відтінків, ілюстрація може бути навіть чорно-білою але якщо додати до неї наприклад рамку та виконати рамку в якомусь стилі, то людина зверне на неї увагу тому що це дуже незвично та непритаманно для більшості видань, також важливо підібрати ілюстрацію з незвичайними елементами. Але однієї ілюстрації замало до неї потрібно додати текст, але ілюстрація буде приковувати всю увагу до себе, тому є потреба в одно або декількох елементах в тексті які будуть привертати до себе увагу, це можуть бути буквеці вони дуже добре привертають до себе увагу але для них потрібно підбирати шрифт щоб все виглядало лаконічно.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи: доцент, к.тех.н., професор кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Мелешко Микола Андрійович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55458
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних мультимедійних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2022_186_Конишев А.В.pdfКваліфікаційна робота ОС Бакалавр15.62 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.