Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55974
Название: Особливості психомоторної активності студентів технічного університету
Авторы: Новицький, Ю.В.
Гаврилова, Н.М.
Руденко, Г.А.
Ключевые слова: психомоторна активність
студенти
особистість
психомоторика
фізична активність
темперамент
психофізіологічний профіль
Дата публикации: 17-июн-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Новицький Ю.В., Гаврилова Н.М., Руденко Г.А. Особливості психомоторної активності студентів технічного університету // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVI Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2021. - С. 109 - 112.
Краткий осмотр (реферат): Повсякденне існування кожної людини є відбиттям всіх індивідуальних проявів особистості. Риси характеру, звички, уподобання знаходять своє відображення в мотиваційній складовій алгоритмів вирішення задач, що виникають протягом життя на різних його етапах. Важливо те, що неможна відокремлювати розвиток та прояви психомоторної сфери життя від інтелектуальних та комунікаційних проявів. Всі особистісні прояви пов’язані з темпераментом і поведінкові реакції в повсякденних умовах реалізації особистісних потреб відбивають імпульсивність чи загальмованість дій в досягненні результату. Відкритим залишається питання про вплив темпераменту, як біологічного фундаменту особистості, на динаміку індивідуальних проявів і особливо психомоторну активність на шляху самореалізації особистості.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55974
Располагается в коллекциях:XVI Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2021)Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.