Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55974
Назва: Особливості психомоторної активності студентів технічного університету
Автори: Новицький, Ю.В.
Гаврилова, Н.М.
Руденко, Г.А.
Ключові слова: психомоторна активність
студенти
особистість
психомоторика
фізична активність
темперамент
психофізіологічний профіль
Дата публікації: 17-чер-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Новицький Ю.В., Гаврилова Н.М., Руденко Г.А. Особливості психомоторної активності студентів технічного університету // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVI Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2021. - С. 109 - 112.
Короткий огляд (реферат): Повсякденне існування кожної людини є відбиттям всіх індивідуальних проявів особистості. Риси характеру, звички, уподобання знаходять своє відображення в мотиваційній складовій алгоритмів вирішення задач, що виникають протягом життя на різних його етапах. Важливо те, що неможна відокремлювати розвиток та прояви психомоторної сфери життя від інтелектуальних та комунікаційних проявів. Всі особистісні прояви пов’язані з темпераментом і поведінкові реакції в повсякденних умовах реалізації особистісних потреб відбивають імпульсивність чи загальмованість дій в досягненні результату. Відкритим залишається питання про вплив темпераменту, як біологічного фундаменту особистості, на динаміку індивідуальних проявів і особливо психомоторну активність на шляху самореалізації особистості.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55974
Розташовується у зібраннях:XVI Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2021)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.