Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56328
Назва: Набуття майбутніми архітекторами навичок публічної діяльності
Автори: Агєєва Галина Миколаївна
Агеева Галина Николаевна
Agieieva Galyna
Ключові слова: містобудування
соціальні запити
формування комунікативних компетентностей
архітектура
київська архітектура
стандарт вищої освіти
сучасна архітектурна освіта
творчость
авіація
космос
публічна діяльність
Дата публікації: вер-2022
Видавництво: Київський національний університет будівництва та архітектури
Бібліографічний опис: Агєєва Г. М. Набуття майбутніми архітекторами навичок публічної діяльності / Г. М. Агєєва // Сучасна архітектурна освіта. Концептуальність архітектурної освіти: ХІІ Всеукраїнська наукова конференція, 19 листопада 2020 року. - Київ : КНУБА, 2022. - С. 28-30.
Короткий огляд (реферат): Професії архітектора, містобудівника, урбаніста є такими, що пов’язані з публічною діяльністю. Від якості роботи з замовником, представниками громадських організацій, прилюдного захисту проєктних пропозицій на містобудівних радах, громадських слуханнях у багатьох випадках залежить судьба проєкту – бути чи не бути! Стандарт вищої освіти України за спеціальністю «Архітектура та містобудування» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти затверджений і введений в дію наказом Міністерства освіти і науки № 808 від 16 червня 2020 року вміщує відповідні вимоги до забезпечення соціальних запитів під час навчання та формування й саме таких - комунікативних компетентностей. У доповіді висвітлюється досвід впровадження нових за формою підходів до формування комунікативних компетентностей майбутніх архітекторів, а саме залучення їх до участі у Відкритому Фестивалі-конкурсі «Розслідування/дослідження «Київ крізь призму журналістики».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56328
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференцій кафедри інфраструктури авіаційного транспорту

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
28-30-Agieieva.pdfтези доповіді51.32 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.