Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/58578
Название: Мобільна автономна система моніторингу метеоумов
Авторы: Томчук, Антоніна Олександрівна
Ключевые слова: кваліфікаційна робота
метеостанція
апаратне забезпечення
програмне забезпечення
моніторинг
енергетичні установки
комп’ютерне моделювання
Дата публикации: 27-фев-2023
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Томчук А. О. Мобільна автономна система моніторингу метеоумов. – Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" – Національний авіаційний університет. – Київ, 2023. – 65 с.
Краткий осмотр (реферат): Аеропорти всього світу мають проблеми з придбання, встановлення та ремонту систем нагляду за погодою (AWOS) для досягнення цілей створення безпеки пасажирів, оптимізацій операцій та зростання пропускної спроможності. Завдання, з якими завжди стикаються аеропорти, потребують рішень, які відповідають потребам кожного аеропорту та відповідають стандартам Міжнародної цивільної організації авіації та Всесвітньої метеорологічної організації. Тому представимо рішення, що відповідає відповідностям ICAO/WMO. Таке рішення гнучко задовольняє потреби авіадиспетчерів, метеорологів та технічного персоналу у нашому кожному аеропорту завдяки новому незалежному від датчиків програмному та апаратному забезпеченню. Ця технологія забезпечує гнучкість, необхідну сучасним керівникам аеропортів: апаратне та програмне забезпечення, яке дозволяє керівникам аеропортів швидко інтегрувати датчики, на які є потреба; зображення погодних станцій, що можуть бути налаштовані авіадиспетчерами та метеорологами в різний час після встановлення без необхідності планувати дорогі та трудомісткі проекти; дистанційний та очний контроль станів AWOS, моніторинг авіадиспетчерами та метеорологами для скорочення витрат.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник роботи: к. т. н., доцент кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів, Василенко Микола Павлович
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/58578
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри авіаційних комп'ютерно-інтегрованих комплексів (НОВА)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ТОМЧУК.pdfКваліфікаційна робота з пояснювальною запискою2.61 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.