Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61792
Title: Висвітлення сучасних культурних процесів в українських онлайн-медіа
Authors: Кошіль, Антон Ігорович
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
культурна дипломатія
онлайн-медіа
культурні процеси
контент
Issue Date: Dec-2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Кошіль А. І. Висвітлення сучасних культурних процесів в українських онлайн-медіа. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2023. - 91с.
Abstract: Онлайн-медіа стали потужним інструментом впливу на суспільство та культурні процеси, що в ньому відбуваються. Вони мають значний вплив на формування світогляду та базових культурних цінностей в аудиторії. Вивчення сучасних культурних процесів в українських онлайн-медіа має стратегічне значення для нашої країни, адже це допоможе не лише реалізувати культурний потенціал України, але й забезпечити гідне місце на світовій арені. Через висвітлення культурних цінностей, пропагується ідея національної самоідентичності, що є надважливим питанням на сьогоднішній день. Вікова культура є гарантом самобутності української нації, тому висвітлення її через онлайн-медіа є надважливим питанням на сьогоднішній день.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. філ. наук, доцент Васильченко В’ячеслав Миколайович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61792
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом_Кошіль Антон.pdfкваліфікаційна робота1.32 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.