Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61794
Title: Особливості фейкових новин в інформаційній війні на прикладі авіаційно-космічної галузі України
Authors: Вілях, Світлана Анатоліївна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
інформаційна війна
фейк
авіаційно-космічна галузь
пропаганда
Issue Date: Dec-2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Вілях С. А. Особливості фейкових новин в інформаційній війні на прикладі авіаційно-космічної галузі України. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2023. - 93с.
Abstract: Інформаційні війни та поширення фейкових новин мають потенційно серйозні наслідки для суспільства, політики, та глобальних відносин. Оскільки Україна продовжує боротися з інформаційною війною та фейковими новинами з боку російських джерел. Російські засоби пропаганди дуже активно використовують фейки як знаряддя в цьому конфлікті для впливу на громадську думку. Фейкові новини поширюють на різні теми, але здебільшого вони стосуються української авіації. Авіація відіграє важливу роль в війні проти Російської Федерації, надаючи стратегічну перевагу та здатність до оперативного реагування на загрози. Авіація також відіграє важливу роль у забезпеченні контролю над повітряним простором, що є ключовим чинником в умовах сучасних воєнних конфліктів.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. соц. ком., доцент Мельникова-Курганова Олена Сергіївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61794
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Дипломна робота _Вілях.pdfкваліфікаційна робота1.46 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.