Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62555
Title: Електронний настільний годинник на базі Arduino
Authors: Войцех, Ярослав Федорович
Keywords: мікроконтролер
датчики
тиск
годинник
LCD 2004
будильник
Arduino
кваліфікаційна робота
Issue Date: 2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Войцех Я.Ф. Електронний настільний годинник на базі Arduino. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістра спеціальності 171 "Електроніка". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2023. - 52 с.
Abstract: Електронні настільні годинники є невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вони не тільки надають нам точний відлік часу, але й виконують різноманітні функції для зручності та покращення нашої організації. У зв'язку з цим, розробка електронного настільного годинника на базі Arduino стає актуальною та цікавою задачею. Він є доступним за ціною та легко конфігурується відповідно до власних потреб. Будучи гнучким у використанні, цей годинник може бути застосований в будинку, гаражі або будь-якому приміщенні з необхідними датчиками. Крім того, використання Arduino забезпечує доступність запчастин і готових рішень, що додає переваги цьому проекту.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету». Керівник проєкту: к.т.н., доцент Морозова Ірина Володимирівна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62555
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАЕТ_2023_171-2_Войцех.pdfкваліфікаційна робота2.63 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.