Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37378
Название: Моделі оптимізації архітектури програмних систем
Другие названия: Optimization model the architecture of software systems
Авторы: Харченко, Олександр
Боднарчук, Ігор
Ключевые слова: оптимізація архітектурних програм
Дата публикации: 28-июн-2012
Издательство: Редакційно-видавничий відділ Чернігівського державного технологічного університету
Библиографическое описание: Розробка програмного забезпечення на сьогоднішній час - це складний процес, до котрого залучається велика кількість різноманітних спеціалістів. Природнім чином, всі учасники розробки прогармних систем (ПС) орієнтовані на досягнення позитивного результату своєї роботи, тоб¬то на успішне завершення проекту. У зв’язку з цим впровадження котро- лю якості не тільки кінцевого продукту, але і на проміжних етапах його створення набуває важливого значення.
Краткий осмотр (реферат): Розробка програмного забезпечення на сьогоднішній час - це складний процес, до котрого залучається велика кількість різноманітних спеціалістів. Природнім чином, всі учасники розробки прогармних систем (ПС) орієнтовані на досягнення позитивного результату своєї роботи, тоб-то на успішне завершення проекту. У зв’язку з цим впровадження котро- лю якості не тільки кінцевого продукту, але і на проміжних етапах його створення набуває важливого значення. Адже неправильні рішення на ранніх етапах життєвого циклу програмного продукту ведуть до невдало-го завершення проекту, його відхилення. Таке, на жаль стається з великим відсотком усіх програмних проектів - за різними джерелами лише від 10 % до 28 % усіх проектів закінчуються успішно, біля ЗО % - 40 % потре¬бують додаткових затрат на їх завершення, а від 10 % до 18 % відхиляються взагалі. Такий стан речей зумовлений перш за ве неналеж¬ним контролем якості розроблюваного продукту.
Описание: Викладене дає можливість зробити висновок, що застосування методів математичної формалізації та методів оптимізації дає можливість більш ефективно вирішувати задачі програмної інженерії, які стосуються роз-робки та верифікації вимог до ПС, а також при проектуванні архітектури. Застосування формальних методів є також основою автоматизації цих процесів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37378
Располагается в коллекциях:Публікації у наукових виданнях кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
МОДС 2012.pdfСьома міжнародна науково-практична конференція “Математичне та імітаційне моделювання систем27.89 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.