Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44618
Название: Дослідження оздоровчого впливу на організм людини від занять гольфом
Авторы: Вощенко, Я. В.
Гордієнко, В. О.
Ключевые слова: оздоровчий вплив
організм людини
спорт
самоконтроль
концентрація
емоційний розвиток
Дата публикации: апр-2020
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Вощенко, Я. В., Гордієнко, В. О. Дослідження оздоровчого впливу на організм людини від занять гольфом // Політ. Сучасні проблеми науки. Гуманітарні науки: тези доповідей ХХ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених: [у 2-х т.]. – Т. 2 / [ред. кол.: В.М. Ісаєнко та ін.]; Національний авіаційний університет. – К.: НАУ, 2020. – С. 334-335.
Серия/номер: Фізичне виховання в умовах сучасності;том 2
Краткий осмотр (реферат): Гольф – престижний вид спорту, який популярний і в інших країнах вже декілька століть поспіль. Вважається, що гра в гольф зародилася в Шотландії й була винайдена пастухами, які за допомогою палиць заганяли камені в кролячі нори. Імовірно, гра існувала вже в XІV столітті. Вперше гра згадується в указі шотландського короля про заборону гольфу – понад 550 років тому він відволікав лучників від навчання. Гра в її сучасному вигляді оформилася в XІX столітті в Шотландії.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44618
Располагается в коллекциях:Наукові роботи студентів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.