Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45642
Title: Релігійний чинник у формуванні зовнішньополітичного курсу
Authors: Кузнецов, Ілля Ігорович
Keywords: релігія
зовнішньополітичний курс
іслам у зовнішній політиці
інструменти зовнішньої політики
дипломна робота
Issue Date: 2020
Publisher: Національний Авіаційний Університет
Abstract: На сучасному етапі розвитку міжнародних відносин аналіз впливу релігійного чинника, прямого чи опосередкованого, у зовнішній політиці держав видається надзвичайно потрібним та актуальним. Міграційна криза в Європі, яка змінила релігійний баланс і загрожує цілісності ЄС із середини, та формує нові виклики національній безпеці Франції. Війна в Україні, складовою якої є боротьба за вірних православної церкви, отримання релігійної незалежності від РФ та збереження власної ідентичності. Всі перелічені проблеми є складовими зовнішньої політики держав. У теоретичному вимірі, актуальність теми дослідження зумовлена визначенням сутності самого релігійного чинника, основних концептуальних підходів до його розуміння, особливостей та структурних елементів. Другий аспект – це сутність та структура зовнішньої політики, власне сам зовнішньополітичний курс держави, суб’єкти та об’єкти його формування і здійснення, а також першочергові та другорядні чинники його формування. Поєднання теоретичної та практичної складової цього дослідження як інструменту зовнішньої політики держави.
Description: Робота публікується згідно наказу В.о.ректора від 29.12.2020 р. №580/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ» Керівник проекту: кандидат політичних наук Ялі Максим Харлампієвич
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45642
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студійItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.