Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48753
Назва: Генеза історичних передумов виникнення правових заборон
Автори: Кельман, М.С.
Кельман, Р.М.
Ключові слова: заборона
захист інтересів
правові заборони
правовий статус
порушення прав
громадяни
Дата публікації: 26-лют-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Кельман М.С. Генеза історичних передумов виникнення правових заборон / М.С. Кельман, Р.М. Кельман // Сучасне право в епоху соціальних змін: [Матеріали ХІ Міжнародної науково – практичної конференції, м. Київ, Національний авіаційний університет, 26 лютого 2021 р.] Том 1.-Тернопіль: Вектор, 2021. - С. 78-82.
Короткий огляд (реферат): Заборона – це складне поняття, що використовується у всіх сферах суспільного життя. Розвинені дискурси гуманітарного знання в якості синонімів заборони надають нам релігійний закон, юридичну догму, моральний імператив, естетичну норму і так далі. Заборона серед них -поняття родове, оскільки інші означають «заборона, освячене авторитетом пророка», «заборона, писана для жителів певної території», «неписана, але суб’єктивно важлива заборона», «заборона на надмірності, визнані потворними, низькими і нудними» і так далі. З точки зору змісту настільки ж широко і ведичне поняття «rta», яке можна перевести як «те, що визначено, приведено в порядок, приладнані один до одного». У християнській традиції заборона пов’язана з всеосяжним поняттям гріха.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48753
Розташовується у зібраннях:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри теорії та історії держави і права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Кельман М.С., Кельман Р.М..pdf421.02 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.