Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51748
Название: Верба біла (Salix alba): біологічно активні речовини та особливості їх екстрагування
Авторы: Редванський, Євгеній Романович
Ключевые слова: дипломна робота
біотехнологія
Salix alba
біологічно активні речовини
саліцин
фенолглікозиди
кверцитин
ревматоїдний артрит
екстракція
Дата публикации: июн-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): Практичне значення отриманих результатів - полягає у наданні рекомендацій, щодо застосування біологічно активних речовин, зокрема саліцилатів і кверцетину з кори та листя Salix alba. Salix alba (верба біла) – дерево з родини Salix, сімейства Вербові (Salicaceae). Salix alba – поширена на більшій частині України. Біологічно активні речовини кори та листя Salix alba мають широкий спектр різних властивостей, такі як, антиоксидантні, протизапальні, протипухлинні та противірусні. Припускається, що флаваноїд кверцетин та флаванон нарингенін можуть чинити терапевтичний ефект проти COVID–19. В Україні Salix alba не є фармакопейною рослинною, однак в останні роки широко вивчається хімічний склад кори та листя, методи виділення біологічно активних речовин, є дані про розробку параметрів стандартизації кори верби білої, а це все створює умови для застосування сировини Salix alba на фармацевтичному ринку України та створювати нові лікарські препарати.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: професор, д.б.н. Гаркава К.Г.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51748
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри біотехнології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФЕБІТ_2021_162_Редванський Є.Р..pdfПояснювальна записка1.4 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.