Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52870
Название: Міграційна криза та її наслідки для країн Європи
Авторы: Бойко, Станіслав Іванович
Ключевые слова: дипломна робота
міжнародна міграція
міграційна криза
країна-донор
країна-реципієнт
міграційна політика
Дата публикации: 2020
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Бойко С.І. Міграційна криза та її наслідки для країн Європи: кваліф. робота випускника освітн. рівня бакалавр: спец. 051 – Економіка / С.І. Бойко ; НАУ. – Київ, 2020. – 144 с.
Краткий осмотр (реферат): Сучасні європейські держави переживають чергову хвилю міграції, яка несе з собою зміну демографічної ситуації в країнах ЄС, а також проблему інтеграції мігрантів у відповідні суспільства. Сьогодні країни Європи зіткнулася з величезним припливом мігрантів з охоплених конфліктами країн Близького Сходу, Африки та Азії. Безперечно, що глобалізація розчиняє національно-культурні особливості сучасних європейських держав, стримує національне будівництво. Практика показує, що сучасні глобалізаційні процеси загострюють міжнаціональні відносини, а також посилюють страх перед іммігрантами, в багатьох європейських країнах активізувались процеси протистояння титульної нації та груп іммігрантів, відбувається відновлення національної ідентичності та національної солідарності окремих етнічних груп. Актуальність роботи зумовлена і тим, що неефективна міграційна політика у багатьох європейських державах призвела до загострення міжетнічних та соціальних проблем. Практика показує, що вже традиційними стали у країнах Європи закриті національні групи, представники яких здійснюють масові бунти, що мають етнічний чи релігійний характер, також помітно зростає організована етнічна злочинність. Через це серед корінного населення поширюються радикальнонаціоналістичні настрої, адже протягом минулого десятиріччя націоналістичні партії отримують все більшу підтримку у багатьох європейських державах, зокрема, у Франції, Австрії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландах. Активізація таких політичних сил зумовлена проблемами міграції, часто актуалізується етноцентрична риторика європейських політиків, критика теорії мультикультуралізму. Проблема міграції привертає увагу вітчизняних науковців, зокрема, це дослідження В. О. Іващенка, В. В. Коваленка, В. І. Кривенка, О. В. Кузьменка, В. М. Куц, О. А. Малиновської, В. О. Новік, А. М. Черняк, а також зарубіжних учених: М. Вейнера, Р. Вольвенда, Р. Епплярда, С. Колінсона, С. Спенсера, І. Рів’єра, М. Пуглі, Р. Плендера, Дж. Солта, Р. Хавсмана. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження особливостей функціонування міграційної кризи в Європі. Для досягнення поставленої мети в роботі необхідно вирішити наступні завдання: - дослідити поняття, особливості та ознаки міграційної кризи; - розглянути причини виникнення та етапи розвитку міграційної кризи; - проаналізувати чинники та наслідки міграційної кризи для країн Європи; - розглянути механізм регулювання міграційних процесів в європейських країнах; - проаналізувати перспективи вирішення та соціально-економічний інструментарій подолання негативних наслідків міжнародної міграції в Європі.
Описание: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ" . Керівник проекту: доцент, д. е. н. Сімахова Анастасія Олексіївна.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52870
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки
Наукові праці студентів НАУ (проводиться премодерація, колекція НТБ НАУ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФЕБА_2020_051_Бойко С.І.pdf1.04 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.