Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53008
Название: Мобільний додаток дистанційного керування електроприладом
Авторы: Мартиненко, Олександр Вікторович
Ключевые слова: дипломна робота
мобільний додаток
дослідження
програмний проект
програмний код
діаграми проектування додатку
Дата публикации: июл-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): На сьогоднішньому етапі розвитку комп’ютерної техніки одним з найвизначніших досягнень інженерної думки є мікроконтролери. Мікроконтролери використовуються у всіх сферах життєдіяльності людини, пристроях, технічних засобах та програмно-апаратних системах які оточують її. Простота підключення і великі функціональні можливості а також доступна ціна для придбання та відносна проста в програмуванні та налаштуванні при створенні певних технічних систем які створюються на базі мікроконтролерів дають можливості для вирішення великого списку практичних завдань апаратної техніки. На основі практичного прикладу дуже легко показати переважні характеристики використання мікроконтролерів, необхідності їх впровадження в різні пристрої. Сьогодні прийнято вважати що мікроконтролер (МК) - це комп'ютер, який топологічно розміщенно одній мікросхемі. Звідси і його основні привабливі якості: малі габарити високі продуктивність, надійність і здатність бути адаптованим для виконання самих різних завдань. Мікроконтролер крім центрального процесора (ЦП) містить пам'ять і численні пристрої введення / виводу: аналого-цифрові перетворювачі, послідовні і паралельні канали передачі інформації, таймери реального часу, широтно-імпульсні модулятори (ШІМ), генератори програмованих імпульсів і т.д. Основне призначення мікроконтролеру - використання в системах автоматичного управління, вбудованих в самі різні пристрої: переважна частина електроприладів , що , існують в світі , кредитні картки, фотоапарати, мобільні телефони, музичні центри, телевізори, відеомагнітофони та відеокамери, пральні машини, мікрохвильові печі, системи охоронної сигналізації, системи запалювання бензинових двигунів, електроприводи локомотивів , ядерні реактори і багато, багато іншого.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: Кучеров Д.П.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53008
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти ОПП Системне програмування

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФККПІ_2021_123бак_Мартиненко_О_В.pdf1.53 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.