Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55935
Название: Психологічні страхи у дітей на початковому етапі підготовки плавців
Авторы: Поляничко, Олена Миколаївна
Коротя, Володимир Владиславович
Совгіря, Тетяна Миколаївна
Ключевые слова: психологічні страхи
етап підготовки
плавці
відчуття небезпеки
невпевненість
напруженість
негативний досвід
Дата публикации: 16-июн-2022
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Поляничко О.М. Психологічні страхи у дітей на початковому етапі підготовки плавців /В.В. Коротя, Т.М. Совгіря // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVII Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2022. - С. 82 - 84.
Краткий осмотр (реферат): Страх — це емоція або почуття, яке виникає від відчуття небезпеки і розфарбовується емоційним процесом. У тваринному світі страх — емоція, заснована на минулому негативному досвіді, граючи велику роль у виживанні особи. На перших тренуваннях тренер одразу може диференціювати дітей які не бояться води і тих, що побоюються її. Окремі діти з перших хвилин рвуться у воду, інші не поспішають. У таких дітей явно виражено уникнення водного середовища, рухи повільні, вони не пірнають, не впевненні, обережні, напружені, тривожні і т.д.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55935
Располагается в коллекциях:XVII Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2022)Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.