Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55975
Назва: Фізкультурно-оздоровчі компетентності в системі професійної освіти майбутніх авіаційних фахівців
Автори: Півень, Микола Ілліч
Ключові слова: професійна освіта
авіаційний фахівець
модернізація
особистість
саморозвиток
навчально-виховний процес
Дата публікації: 16-чер-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Півень М.І. Фізкультурно-оздоровчі компетентності в системі професійної освіти майбутніх авіаційних фахівців // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVI Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2021. - С. 112 - 117.
Короткий огляд (реферат): Аналіз останніх досліджень з проблем підготовки льотного складу цивільної авіації підтверджує необхідність оновлення теоретичних засад для розвитку педагогічної системи фахового навчання у льотному ЗВО, яка спрямована на формування особистості курсантів, на корегування ефективності методів їх підготовки. Серед можливих шляхів рішення цього питання є модернізація професійної освіти в контексті інтеграційних тенденцій, основу яких повинні складати принципи, що створюють фундамент для формування високоосвітньої, духовно розвиненої, моральної особистості, здатної до професійного й особистісного саморозвитку як головного засобу навчально-виховного процесу. Дослідження проблем професійного й особистісного саморозвитку майбутніх авіаційних фахівців у різних її аспектах містять основоположну інформацію про її дидактичну сутність, структуру та функції, але не розглядають її в контексті становлення фізкультурно-оздоровчих компетентностей, в контексті вибудови внутрішнього простору як лабораторії, де особистість змінює себе сама.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55975
Розташовується у зібраннях:XVI Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2021)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.