Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56007
Назва: ЗОЛОТОНОСНІСТЬ СУЧАСНИХ АЛЮВІАЛЬНИХ ВІДКЛАДІВ УКРАЇНИ
Автори: Ковальчук, Мирон Степанович
Фігура, Л.
Ключові слова: золото
морфологія
хімічний склад
четвертинні відклади
алювій
Україна
Дата публікації: 2005
Видавництво: МІНЕРАЛОГІЧНИЙ ЗБІРНИК
Серія/номер: 55;1-2
Короткий огляд (реферат): Наведено результати дослідження золотоносності сучасних алювіальних відкладів України. Увагу приділено гранулометрії, морфології та хімічному складу розсипного золота, які є індикаторами фізико-хімічних умов кристалізації мінералу, умов алювіального седиментогенезу, дають інформацію про металогенію площ денудації.
Опис: Перші давні золоторудні копальні пов’язані з річковими(алювіальними) утвореннями і були розміщені в річкових долинах. Надалі всі золотодобувні країни передусім розробляли розсипи золота, а вже потім– корінні родовища. Аналіз палеогеографічних умов України свідчить, що в межах її території протягом геологічного розвитку неодноразово виникали сприятливі умови для алювіального розсипоутворення. Найінформативнішими, доступними для дослідження і розробки є сучасні алювіальні прояви розсипного золота. Вивчення золотоносності сучасних алювіальних комплексів дасть змогу не лише виявити безпосередньо в них значні концентрації металу та вийти на його корінні джерела, а й отримати інформацію про металогенію підстильних порід і площ денудації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56007
Розташовується у зібраннях:Наукові праці співробітників НАУ (проводиться премодерація, колекція НТБ НАУ)
Наукові статті викладачів кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Ковальчук, Фiгура.pdf263.94 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.