Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/57792
Назва: Веб-додаток пошуку медіа-контенту за голосом
Автори: Анісімов, Максим Павлович
Ключові слова: дипломна робота
javascript
firebase
медіа-контент
веб-додаток пошуку за голосом
аналіз мовлення
Дата публікації: чер-2022
Видавництво: Національний авіаційний університет
Короткий огляд (реферат): Медіа-контент є одним з найпопулярніших видів інформації, що можна знайти в Інтернеті. Практично кожен користувач Інтернету сьогодні кожен день шукає або передивляється медіа-контент. Але не кожен додаток для пошуку медіа-контенту є доступним. Основа проблема з якою стикаються користувачі при використанні не доступних програм – неможливість використання людьми з обмеженими можливостями. Користувачі з проблемами зору, слуху і т.д можуть стикнутися з тим, що просто не зможуть використовувати додаток. Завданням є розробити додаток, що дозволить користувачам з обмеженими можливостями шукати різний тип медіа-контенту. Список основних проблем, з якими стикаються люди з обмеженими можливостями, при використанні різного програмного забезпечення: низький контраст тексту, відсутність можливості навігації за допомогою клавіатури, відсутність тексту-пояснення для зображень, тощо. Низький контраст тексту – це одна з найпопулярніших проблем. Цю проблему мають близько 85% веб-сторінок у мережі. Вона з’являється, коли колір тексту погано поєднується з кольором заливки. Наприклад, жовтий на білому. Такий текст дуже важко читати. Відсутність можливості навігації за допомогою клавіатури характерна наступним. Сучасний стандарт HTML5 за замовчуванням надає можливість навігації за допомогою клавіатури між інтерактивними тегами (button, a, input і т.д), але багато розробників веб-сайтів можуть створювати інтерактивні елементи без використання цих тих тегів, через це навігація може працювати некоректно). Відсутність тексту-пояснення для зображень можна характеризувати таким чином. Цю проблему мають близько 68% веб-сторінок. Проблема пов’язана з тим, що зображення – це тип інформації, яку люди з поганим зором не можуть ефективно сприйняти. Тому розробники, які вставляють зображення на сайт, повинні постійно надавати текст-пояснення цьому зображенню.
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету». Керівник проекту: Халімон Н.Ф.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/57792
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти ОПП Системне програмування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФККПІ_2022_123_Анісімов_МП.pdfдипломна робота1.56 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.