Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62340
Назва: Метод інтеграції реляційних баз даних із використанням платформи D2RQ
Автори: Степанюк, А.В.
Ключові слова: дипломна робота
реляційна база даних
фреймворк опису ресурсів
система управління базами даних
структурована мова запитів
уніфікований ідентифікатор ресурсів
Дата публікації: гру-2023
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Степанюк А.В. Метод інтеграції реляційних баз даних із використанням платформи D2RQ. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності 172 "Телекомунікації та радіотехніка". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2023. - 87 с.
Короткий огляд (реферат): На багатьох великих підприємствах інформація зберіга¬ється в різних базах даних. Інформація цих баз даних може повторюватися або допо¬внювати одна одну. Робота з розподіленими джерелами баз даних складний і не зручний процес. Найчастіше, різні бази даних мають різні схеми. Це не дає змоги інтегрувати інформацію в одну велику базу даних, що містить необхідні для роботи таблиці. Існує безліч рішень щодо способів зберігання інформації, що міститься в базах даних. Але ці рішення не позбавляють від проблеми інтеграції даних з декількох джерел. Інтеграція інформації реляційних баз даних є актуальним завданням для фахівців, пов'язаних з опрацюванням даних з різнорідних джерел.
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник дипломної роботи: доцент кафедри ТКРС, Курушкін В.Є.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62340
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФАЕТ_172_2023_диплом_Степанюк А.В..pdfдипломна робота2.92 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.