Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55967
Название: Дослідження співвідношення біологічного та паспортного віку студентської молоді за допомогою тестування
Авторы: Величенко, Микола Анатолійович
Шип, Лілія Олександрівна
Старостіна, Катерина Володимирівна
Ключевые слова: біологічний вік
студентська молодь
тестування
педагогічний підхід
фізична підготовленість
функціональні можливості
Дата публикации: 16-июн-2022
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Величенко М.А., Шип Л.О., Старостіна К.В. Дослідження співвідношення біологічного та паспортного віку студентської молоді за допомогою тестування // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVII Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2022. - С. 20 - 21.
Краткий осмотр (реферат): Важливим питанням спортивної медицини, фізичного виховання та методики фізичної культури є співвідношення біологічного та паспортного віку студентської молоді, державних тестів. Природно, що біологічний вік є більш інформативним щодо рухових якостей та функціональних можливостей студента. Невелика різниця між біологічним та паспортним віком є нормою для організму, котрий ще формується та добігає сталості всіх основних функцій. Це період навчання та формування основних фізичних та особистісних якостей. Сучасні дослідження віку та хронологічних змін в організмі вже йдуть на рівні клітини. Метою щорічного оцінювання є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я та працездатності. Тестування рухової підготовленості та фізичного стану базується на двох принципово відмінних підходах: вимірюванні результату діяльності або на вимірюванні її «вартості».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55967
Располагается в коллекциях:XVII Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2022)Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.