Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55967
Назва: Дослідження співвідношення біологічного та паспортного віку студентської молоді за допомогою тестування
Автори: Величенко, Микола Анатолійович
Шип, Лілія Олександрівна
Старостіна, Катерина Володимирівна
Ключові слова: біологічний вік
студентська молодь
тестування
педагогічний підхід
фізична підготовленість
функціональні можливості
Дата публікації: 16-чер-2022
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Величенко М.А., Шип Л.О., Старостіна К.В. Дослідження співвідношення біологічного та паспортного віку студентської молоді за допомогою тестування // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVII Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2022. - С. 20 - 21.
Короткий огляд (реферат): Важливим питанням спортивної медицини, фізичного виховання та методики фізичної культури є співвідношення біологічного та паспортного віку студентської молоді, державних тестів. Природно, що біологічний вік є більш інформативним щодо рухових якостей та функціональних можливостей студента. Невелика різниця між біологічним та паспортним віком є нормою для організму, котрий ще формується та добігає сталості всіх основних функцій. Це період навчання та формування основних фізичних та особистісних якостей. Сучасні дослідження віку та хронологічних змін в організмі вже йдуть на рівні клітини. Метою щорічного оцінювання є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я та працездатності. Тестування рухової підготовленості та фізичного стану базується на двох принципово відмінних підходах: вимірюванні результату діяльності або на вимірюванні її «вартості».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55967
Розташовується у зібраннях:XVII Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2022)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.