Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/57663
Название: Система методів управління якістю на промисловому підприємстві
Авторы: Гловін, Михайло
Ключевые слова: якість
система управління якістю
менеджмент якості
міжнародні стандарти якості
якість продукції
вдосконалення виробництва
оновлення матеріально технічної бази
дипломна робота
Дата публикации: 21-ноя-2022
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Гловін М. Система методів управління якістю на промисловому підприємстві. - Дипломна робота на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка». – Національний авіаційний університет. – Київ, 2022. – 95 с.
Краткий осмотр (реферат): В наш час майже всі крани світу беруть участь у ринкових відносинах. Існує безліч фірм та організацій, які випускають однорідну продукції або надають схожі послуги. Між ними завжди існує жорстка конкуренція. З цього випливає, що головне завдання будь-якої організації в будь-якій країні - випуск якісної, недорогої та надзвичайно конкурентоспроможної продукції або послуги. Кожна організація прагне зробити все можливе для того, щоб її продукція або послуга була прибутковою та конкурентоспроможною найдовший термін. Істотний вплив на якість образу життєдіяльності надає матеріальне середовище - якість товарів і послуг. Внаслідок цього проблема якості продукції та послуг була і залишається актуальною. Вона є стратегічною проблемою, від вирішення якої залежить стабільність економіки будь-якої країни. Процес покращення рівня якості, який об'єднує діяльність багатьох виробництв, колективів спеціалістів, сфери послуг, потрібен не лише для отримання прибутку при збуті товарів і послуг, але головне - суспільству в цілому і його інтересам. Під якістю продукції розуміється сукупність властивостей такої продукції, які визначають ступінь її придатності задовольняти окремі потреби людей у відповідності до призначення цієї продукції. Це поняття поширюється на всі види продукції, включаючи й продукцію промислового виробництва.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету». Керівник проекту: доц, Володимир Мельник.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/57663
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри прикладної механіки та інженерії матеріалів, стандартизації та сертифікації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Дипломна робота Гловин.pdfДипломна робота1.62 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.