Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54142
Название: Адаптація працівників до системи управління знаннями (Knowledge Management) в організаціях
Авторы: Шостак, Оксана Григорівна
Ключевые слова: дипломна робота
адаптація самоставлення
самовідношення
самооцінка
я-концепція
мотивація на успіх
професійна діяльність
Дата публикации: 28-дек-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): Дипломна робота містить теоретичний аналіз теоретико-методологічні підходи у дослідженні чинників психологічної адаптації особистості; Використовувались такі методи дослідження: «Тест двадцяти висловлювань» М. Куна і Т. МакПартленда для визначення змістових та кількісних показників актуальної та проспективної ідентичності особистостей, методика діагностики соціальнопсихологічної адаптації К. Роджерса та Р. Даймонда для визначення рівня соціальнопсихологічної адаптації, методика дослідження самоставлення С. Р. Пантилєєва, методика діагностики самоактуалізації особистості, тест діагностики полімотиваційних тенденцій «Я»-концепції С.М. Петрової для визначення особливостей адаптованості працівників за внутрішніми критеріями, тест на самоактуалізацію особистості А.В. Лазукіна.Матеріали кваліфікаційної роботи рекомендовані використовувати при адаптації працівників організацій до системи управління знаннями (Knowledge management); також рекомендовано використовувати результати під час створення та проведення тренінгів та групових форм роботи для підвищення адаптації працівників з метою підвищення мотивації у особистому житті, у професійній та творчій діяльності.
Описание: Робота публікується згідно наказу ректора від 25.05.2021р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник дипломної роботи: доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри авіаційної психології Помиткіна Л.В.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54142
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри авіаційної психології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Шостак О.Г..pdfДиплом з пояснювальною запискою2.12 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.