Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54142
Назва: Адаптація працівників до системи управління знаннями (Knowledge Management) в організаціях
Автори: Шостак, Оксана Григорівна
Ключові слова: дипломна робота
адаптація самоставлення
самовідношення
самооцінка
я-концепція
мотивація на успіх
професійна діяльність
Дата публікації: 28-гру-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Короткий огляд (реферат): Дипломна робота містить теоретичний аналіз теоретико-методологічні підходи у дослідженні чинників психологічної адаптації особистості; Використовувались такі методи дослідження: «Тест двадцяти висловлювань» М. Куна і Т. МакПартленда для визначення змістових та кількісних показників актуальної та проспективної ідентичності особистостей, методика діагностики соціальнопсихологічної адаптації К. Роджерса та Р. Даймонда для визначення рівня соціальнопсихологічної адаптації, методика дослідження самоставлення С. Р. Пантилєєва, методика діагностики самоактуалізації особистості, тест діагностики полімотиваційних тенденцій «Я»-концепції С.М. Петрової для визначення особливостей адаптованості працівників за внутрішніми критеріями, тест на самоактуалізацію особистості А.В. Лазукіна.Матеріали кваліфікаційної роботи рекомендовані використовувати при адаптації працівників організацій до системи управління знаннями (Knowledge management); також рекомендовано використовувати результати під час створення та проведення тренінгів та групових форм роботи для підвищення адаптації працівників з метою підвищення мотивації у особистому житті, у професійній та творчій діяльності.
Опис: Робота публікується згідно наказу ректора від 25.05.2021р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник дипломної роботи: доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри авіаційної психології Помиткіна Л.В.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54142
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри авіаційної психології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Шостак О.Г..pdfДиплом з пояснювальною запискою2.12 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.